Zabiegi na ciało

Elektrostymulacja ciała

Podczas zabiegu elektrostymulacji mięśnie naszego ciała poddawane są stymulacji prądem pulsacyjnym Faradaya. Za pomocą przyjemnych i delikatnych, a zarazem głębokich impulsów elektrycznych następuje redukcja tkanki tłuszczowej, zmniejszenie objętości ciała, likwidacja cellulitu, wzmocnienie i naprężenie mięśni, pobudzenie przemiany materii. Impulsy wzmagają produkcję kolagenu, stymulują i pobudzają cyrkulację krwi i limfy oraz wydalanie toksyn. Korzystnie wpływają na ujędrnienie i podniesienie biustu. Elektrostymulator posiada szeroki zakres programów, które umożliwiają dobór parametrów (siły działania) indywidualnie do potrzeb klienta. Zabiegi są bezbolesne i skuteczne, dają szybki i długotrwały efekt.

Zalety elektrostymulacji (elektrogimnastyki):

  • oszczędność czasu, rezultaty już po kilku zabiegach
  • nie obciążasz serca, mięśni, kręgosłupa, stawów
  • nie męczysz się i nie tracisz energii
  • trenujesz, wzmacniasz, ujędrniasz wybrane partie mięśni ciała
  • brak ryzyka kontuzji oraz przeciążeń
  • znaczne skrócenie okresu rekonwalescencji
  • relaksujesz się w wygodnej pozycji podczas zabiegu

Body detoks

Dzięki badaniom naukowym wiemy że, aby komórki zdrowego człowieka optymalnie przyswajały składniki pokarmowe i wydalały toksyny, powinny mieć ujemny potencjał w przedziale od 70 do 90 miliwoltów. W wyniku choroby lub w rezultacie niewłaściwego sposobu odżywiania się stresującego trybu życia ujemny potencjał obciążonej lub uszkodzonej komórki znacznie odbiega od normy co powoduje zaburzenia w jej pracy. Urządzenie Body Detoks dzięki specjalnemu programowi wytwarza odpowiednio zmodulowany prąd o zmiennej biegunowości, który powoduje jonizację wody. Poprzez pory stóp zanurzonych w wodzie jony przedostają się do organizmu doprowadzając w krótkim czasie zachwiany potencjał komórkowy do właściwego. Pobudzone w ten sposób komórki zaczynają prawidłowo pracować co przekłada się na natychmiastowe intensywne wydzielanie toksyn i innych szkodliwych substancji. Działanie: usuwanie dolegliwości reumatycznych i alergii, działanie bakteriobójcze, wzmacniające na organizm, oczyszczające z toksyn co pomaga w podniesieniu odporności, utracie wagi, poprawieniu krążenia, bólach stawów i artretyzmie, funkcjonowaniu nerek i wątroby, słabej przemianie materii.

Masaż antycellulitowy

ujędrniający z elementami drenażu limfatycznego, masażu izometrycznego z wykorzystaniem aparatu na podciśnienie (rozbijanie i rozmasowywanie twardych złogów cellulitu,) stosowany w zabiegach wyszczuplających ujędrniających lub samodzielnie

Zabieg antycellulitowy-ujędrniający

zabieg łączący masaż, peeling, Body Wrapping, maskę na ciało z zastosowaniem koca na podczerwień